ارزشهای ما

پرسنل ما 

 
به کارکنان و مهندسین دست اندرکاران تولید مارکمان ارزش و ارج می نهیم. در اساس تولید محصولات با کیفیت رضایت  و ممنونیت تمامی کارکنان مدنظر بوده و بدان اهمیت قائل می باشیم. 

صراحت

صراحت اخلاقی کارکنان، وابسته صداقت و اعتماد می باشد. در مراحل کار در هر موضوع با مشتریان با صداقت، صراحت و شفافیت در دوستی با کارها رفتار می نماییم.    

محصول واجد شرایط

به هیچ وجه کیفیت را کاهش نمیدهیم. هدف اصلی ما کسب رضایت مشتری، افزایش مفهوم کیفیت محصولات در تولید محصولات می باشد. 

کار تیمی

به عنوان تیم خلاق با بکارگیری پرسنل جوان، پویا و نوآور در تمامی مراحل تولید بر این باوریم که با یکدیگر نیروی مضاعف کسب می نماییم. 

کاردانی

با بکارگیری تکنولوژی های جدید سعی در توسعه مداوم خود داریم. با  سازگاری سریع با تکنولوژی های مدرن و بروز، هر زمان سعی بر آن داریم تا کاردانی و تجربیات خود را پیش ببریم. 

تمرکز

در تمامی فعالیتهایمان به نیازهای مشتریان تمرکز یافته و سعی در برآورده نمودن آن می باشیم. به بزرگترین  مارکهای خودرویی جهان تولیدات با بالاترین کیفیت را ارائه می 

نماییم. 

کنترل ریسک  

در تمامی مراحل کاری و اقدامات عوامل ریسک را مدنظر قرار می دهیم. متناسب با معیارهای ایمنی برای سلامتی، و آینده جهان محصولات دوستدار طبیعت تولید می نماییم. 

مطابقت 

با استفاده از ساختار دینامیک در بخش صنعتی و تغییرات تکنولوژیکی بطور سهل با آن تطابق یافته و نوآوری ها را به عنوان بخشی از کار به سرعت بکار میگیریم. 

معرفی کار

بانت بورو در بین تکنولوژی پیشرو در جهان با فرایند تولید اختراع، یکی از شرکتهای می باشد که با استفاده از  سیستم ترمز در بخش خودروسازی امنیت انسانی نقش بسیار بسزایی را عهده دار بوده با بکاگیری جوش مسی دولایه لوله فولادی هیدرولیک تولید می نماید. 

بانت بورو با طیف گسترده ای از محصولات طی عملیات ساخت، در لوله های فریزر بخش لوازم خانگی و لوله های سوخت بخش خودروسازی بکارگرفته شده و با قوس جوشکاری با فرکانس بالا لوله های تک لایه نیز تولید می نماید. 

تعهدات ما در قبال مشتری 

با تجدید خود با نوآوری های بروز، بانت بورو داده های منابع و تکنیکی را مورد استفاده قرارداده، با بکارگیری راه حلهای خلاقانه، در بخش خودروسازی محصولات با کیفیت را تولید و ارائه می نماید. 

بانت بورو به عنوان پشتیبانی کننده مارکهای خودروسازی مطرح جهان، متناسب با احتیاجات و نیازهای مشتریان سفارشات را در کوتاه ترین زمان ممکن تعهد نموده و در اختیار آنها قرار میدهد. بانت بورو به عنوان یکی از شرکتهای مطرح و قابل اعتماد با ارائه مطمئن به عنوان پشتیبان طولانی مدت در خدمت فعالیتهای مشتریان می باشد.

a b c ç d e f g ğ h ı i j k l m n o ö p r s ş t u ü v y z (source)
A B C Ç D E F G Ğ H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z (should be like this)