Değerlerimiz

Bireylerimiz
 
Markamızı var eden işçimize, mühendisimize değer veriyoruz. Kaliteli üretimimizin temelinde tüm çalışanlarımızın mutluluğu var, bunu önemsiyoruz.   
 
Açıklık 
 
Çalışma ahlakımız açıklığa, dürüstlüğe ve güvene dayanıyor. İş süreçlerinde her konuda müşterimize dürüst, çalışma arkadaşlarımıza açık ve şeffaf davranıyoruz.
 
Nitelikli Ürün
 
Kaliteden asla ödün vermiyoruz. Misyonumuz gerçek müşteri memnuniyeti doğrultusunda üretim anlayışımız yüksek kaliteli ürün üretmeye dayanıyor.
 
Takım Çalışması

Genç, dinamik, yenilikçi ve yaratıcı bir ekip olarak takım çalışmasına inanıyor, üretimin her aşamasında birlikten güç doğacağı inancıyla hareket ediyoruz.

Bilgi Birikimi
 
Yeni teknolojilerle kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Yeni teknolojilere hızla uyum sağlıyor, bilgi birikimimizi daima daha ileri bir düzeye taşıyoruz.
 
Odaklanma
 
Tüm faaliyetlerimiz öncelikle müşteri taleplerine odaklanmaya dayanıyor. Dünyanın büyük otomotiv markalarına en üstün kaliteyle üretim gerçekleştiriyoruz.
 
Risk Kontrolü
 
İşlerimizi gerçekleştirirken tüm risk faktörlerini dikkate alıyoruz. Sağlığımız için güvenlik kriterlerine uygun, dünyanın geleceği için çevreye duyarlı üretiyoruz.
 
Uyum
 
Dinamik yapımız sayesinde sektörel ve teknolojik değişimlere kolaylıkla uyum sağlıyor, yenilikleri hızla işimizin bir parçası haline getiriyoruz. 

İŞİMİZİN TANIMI
 
Bantboru dünyanın sayılı teknolojileri arasında yer alan patentli üretim süreçleriyle, otomotiv sektörünün önde gelen firmalarının fren sistemlerinde kullandığı ve güvenlik açısından insan hayatı için büyük rol oynayan çift katlı bakır kaynaklı hidrolik çelik boru üretmektedir.
 
Geniş bir ürün gamında üretim gerçekleştiren Bantboru, beyaz eşya sektöründe soğutma borusu ve otomotiv sektöründe yakıt borusu olarak kullanılan yüksek frekans elektrik ark kaynaklı tek katlı çelik boru da üretmektedir.
 
 
MÜŞTERİ VAADİMİZ
 
Yeni teknolojilerle kendini sürekli yenileyen, kaynaklarını verimli ve etkili yönde yönde kullanan Bantboru, yaratıcı çözümleriyle üstün kaliteli ürünler üreterek otomotiv sektörüne kusursuz ürünler sunmaktadır.
 
Dünyanın önde gelen otomotiv markalarının tedarikçisi olan Bantboru, müşteri ihtiyaçlarına uygun esnek üretim anlayışıyla siparişleri en kısa zamanda teslim etmeyi taahhüt eder. Sektöründe güvenilir bir kuruluş olarak öne çıkan Bantboru, sunduğu güvenle müşterilerinin uzun vadeli tedarikçisi olarak faaliyet göstermektedir.

a b c ç d e f g ğ h ı i j k l m n o ö p r s ş t u ü v y z (source)
A B C Ç D E F G Ğ H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z (should be like this)